top of page

Fotografia przedszkolno-szkolna

Studio fotograficzne Magiczny Moment od kilku lat zajmuje się również wykonywaniem zdjęć w żłobkach, przedszkolach i szkołach.

W naszej ofercie znajdą Państwo sesje o różnej tematyce np. witaj szkoło, jesienna, zimowa/świąteczna, wiosenna, wielkanocna, karnawałowa, tabla, zdjęcia grupowe, legitymacyjne i inne. (posiadamy ponad 50 różnych stylizacji). Dla przedszkoli i szkół proponujemy nowoczesny typ współpracy, w którym nauczyciele nie muszą zbierać środków pieniężnych za zakupione zdjęcia, to rodzic sam internetowo dokonuje wyboru i opłaca zamówienie. W dniu sesji Wychowawca każdej grupy zdjęciowej dostaje karteczki do rozdania dla rodziców gdzie znajduje się link i hasło do zdjęć danej grupy aby rodzic sam wybrał i opłacił zdjęcia a potem opłacone zamówienia są przywożone do placówki aby wręczyć dla rodziców (każde podzamówienie jest pakowane oddzielnie) . 

Dlaczego studio fotograficzne Magiczny Moment ?

-posiadamy wieloletnie doświadczenie

-ponad 50 stylizacji dostosowanych do potrzeb/pory roku/okazji

-sukienki,opaski,koszule, spodnie  również są dostępne podczas sesji

-nauczyciele są odciążeni zbieraniem pieniędzy i tłumaczeniem się za fotografa

-rodzice wybierają zdjęcia na zaszyfrowanej stronie internetowej i opłacają online (chyba  że dyrekcja woli inną  formę rozliczania się)

-pracujemy zawsze w dwie osoby co usprawnia organizację podczas sesji

-rodzice dostają zdjęcia również w formie cyfrowej na CD

bottom of page